Zapraszam na szkolenie z kontraktowania świadczeń do Krakowa

Gabriela Jędrys        25 sierpnia 2014        Komentarze (0)

Za chwilę koniec wakacji, a potem nastąpi, jak zwykle zresztą, niespodziewany koniec lata.

Chcąc nie chcąc, zaczynamy myśleć o nauce i pracy, a niektórzy powinni także mocno zacząć myśleć o kontraktowaniu świadczeń przez NFZ AD 2014.

Jest okazja, żebyśmy pomyśleli i popracowali nad tym razem, w pięknym mieście Krakowie i to  już w najbliższy piątek  – 28 sierpnia. Jeszcze można się zapisać na szkolenie, wszystkie informacje są TUTAJ.

A jeżeli chciałbyś podszkolić się w bardziej kameralnym gronie – proszę bardzo, mogę dla Ciebie lub Twoich pracowników przygotować szkolenie indywidualne, czas i miejsce uzgodnimy wspólnie.

Na koniec moje najpiękniejsze wspomnienie z tegorocznych wakacji  – ogród Coton Manor, tylko w niewielkim fragmencie. To jest  ogród, w którym chciałabym zostać na zawsze i o którym kiedyś popełniłam artykuł, tam znajdziesz dużo zdjęć.

 

IMGP6196


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/umowynfz.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@umowynfz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: