O mnie
Nazywam się Gabriela Jędrys, jestem radcą prawnym, który bardzo lubi swoje zajęcie i to już od dwudziestu lat. Prowadzę własną kancelarię prawniczą w Krakowie.  Zajmuję się prawem medycznym, cywilnym  i gospodarczym, bo te właśnie dziedziny świetnie się uzupełniają, jeżeli chce się doradzać podmiotom  poruszającym się w sferze medycyny.

Klientami mojej kancelarii są podmioty lecznicze oraz spółki prawa handlowego nie prowadzące działalności leczniczej.  Mam duże doświadczenie w sporządzaniu umów, prowadzeniu sporów sądowych i postępowań egzekucyjnych.

Piszę artykuły, prowadzę szkolenia, seminaria i webinary na temat  kontraktowania , czyli zawierania umów z NFZ, wykonywania tych umów oraz ich  kontroli, a także o działalności leczniczej.   

Gdybym nie była prawnikiem, byłabym na pewno ogrodnikiem, bo kocham  rośliny, uwielbiam zwiedzać ogrody i sama uprawiam w wolnych chwilach z pasją swój ogród, dążąc do tego by był w stylu wiejsko-angielsko-naturalistycznym.  Pomagają mi w tym moi chłopcy, czyli mąż i syn. Czytam dużo książek, nie tylko ogrodniczych i ciągle kupuję nowe. Słucham muzyki klasycznej i tej którą grają w „Trójce”.  Na zimę chętnie  odlatywałabym do ciepłych krajów.