Zapraszam do Warszawy 31 marca 2016 r. na konferencję Technologie w medycynie.

Gabriela Jędrys        29 marca 2016        Komentarze (0)

Za dwa dni będę uczestniczyć w konferencji Technologie w medycynie, organizowanej w Warszawie.

Wszystkie informacje o konferencji są tutaj, wystarczy kliknąć.

Będę nie tylko  słuchaczem, ale także wykładowcą. Przygotowałam prezentację pt. „Telemedycyna w Polsce. Warunki formalnoprawne”.  Od dawna mnie to interesowało, jeden z moich klientów był zaangażowany w rozwój tej formy udzielania świadczeń zdrowotnych i inwestował w firmy, które wymyślały telemedyczne cuda.

Nie wiem czy wiesz, ale od niedawna udzielanie świadczeń na odległość jest już zupełnie legalne i nie ma już wątpliwości co do tego, czy lekarz lub pielęgniarka mogą udzielać świadczeń na odległość.

Co więcej – NFZ już kontraktuje świadczenia udzielane na odległość, na razie tylko w kardiologii i geriatrii, ale pierwsze koty za płoty:). Kilkanaście umów w Polsce już zostało zawartych.

Mam nadzieję, że konferencja będzie ciekawa, serdecznie zapraszam.

*  *  *

Wiosna wreszcie przyszła, dzisiaj wiał naprawdę ciepły wiatr. W ogrodzie nadal kwitną krokusy i narcyzy i niebieskie irysy reticulata (na zdjęciu), jest mnóstwo pracy, dla mnie bardzo przyjemnej. Przy grzebaniu w ziemi świetnie się myśli:).

IMG_0035[1]

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/umowynfz.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@umowynfz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: