Szkolenia na temat kontraktowania świadczeń przez NFZ

Gabriela Jędrys        24 czerwca 2015        4 komentarze

Słowo stało się ciałem i są już pierwsze terminy szkoleń na temat kontraktowania świadczeń przez NFZ, na które serdecznie Cię zapraszam, bo to właśnie ja będę na nich wykładowcą.

Wszystkie ważne informacje znajdziesz i zapiszesz się, klikając na zakładkę SZKOLENIA .

Zaczynamy prawie jak uczniowie szkołę – od 3 września w Bydgoszczy, a potem 4 września w Łodzi, 8 września w Zielonej Górze i 9 września w Poznaniu.

Opowiem Ci jak wygląda procedura konkursowa po zmianach przepisów, o tym jak sporządzić ofertę, aby wysoko „zapunktowała”, zwłaszcza w zakresie kryterium, na które masz największy wpływ, czyli na cenę.

Wytłumaczę Ci jak obliczać terminy w trakcie toczącego się postępowania, bo ogólne zasady w tym zakresie jakby troche mniej obowiązywały.

Będziemy też rozważać, czy warto się odwoływać od niekorzystnych decyzji NFZ, a jeśli dojdziemy do wniosku, że tak, to zastanowimy się, jakie działania będziemy musieli podjąć i jakich argumentów użyć , zwłaszcza że czasu na to zostanie niewiele.

Będziesz mógł zadawać mi pytania w trakcie szkolenia, bo prowadzę je tak, by nie być tylko nudną „gadającą głową”.
Zdradzę Ci, że zadawane mi pytania na szkoleniach sprawiają, że i ja od uczestników uzyskuję cenne informacje i przy okazji się uczę.

Jednym słowem, obiecuję Ci sześć interesujących godzin.

*  *  *

Nie ma lepszego czasu w ogrodzie niż czerwiec. Róża Mary Rose, a za nią kawałeczek mojego ogrodu…

IMGP9818

 

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

marta 17 września, 2015 o 11:48

Czy będą jeszcze organizowane szkolenia na temat kontraktowania z nfz? Jeśli tak to proszę o podanie najbliższych terminów i miejsc.

Odpowiedz

Gabriela Jędrys 17 września, 2015 o 17:45

Na razie nie mam wyznaczonych terminów szkoleń otwartych na temat kontraktowania. Jeżeli takie będą, informacja o nich pojawi się w zakładce Szkolenia.
Niestety, nie mogę samodzielnie organizować szkoleń otwartych, bo samorząd radcowski uznał to za sprzeczne z zasadami etyki wykonywania zawodu radcy prawnego.
Mogę natomiast organizować szkolenia zamknięte, więc w razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy.

Odpowiedz

jaroslaw 9 listopada, 2015 o 14:23

pisanie o szkoleniach dot. kontraktowania zupelnie nie ma sensu poniewaz NFZ jest w obecnym wydaniu organizacja przeste…..

Odpowiedz

Gabriela Jędrys 9 listopada, 2015 o 16:07

Panie Jarosławie, chyba nie dokończył Pan zdania. Więc trudno mi coś sensownego napisać w odpowiedzi. Niemniej jednak pozdrawiam Pana serdecznie:).

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@umowynfz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: