Krótki wpis o wakacjach, kontraktowaniu i szkoleniach

Gabriela Jędrys        20 czerwca 2015        2 komentarze

Wróciłam trzy dni temu z wakacji, a właściwie ich pierwszej części, bo przewidziana jest też bardzo interesująca część druga w terminie bardzo nieodległym:).

Odpoczywałam po raz kolejny w Normandii, która o tej porze roku, czyli w pierwszej połowie czerwca jest wspaniała i wspaniałe są morze i ogrody w Normandii. Zwłaszcza ogrody mają niespotykaną gdzie indziej lekkość, finezję, wdzięk, tak w kompozycjach jak i detalach. Podobnie jak i tamtejsze, stylowe château. Polecam.

Generalnie, kiedy moje wakacje się skończą i będę pracować, Ty zapewne zaczniesz swoje.

Tak czy inaczej, po wakacjach  nadejdzie czas ogłaszania przez NFZ konkursów ofert na udzialanie świadczeń zdrowotnych, czyli ujmując  rzecz swojsko – kontraktowania przez NFZ. Wątpię, by umowy zostały po raz trzeci przedłużone.
Pora więc powoli zabierać się za zakresy, warunki, oferty, itd.

W maju, tuż przed wyjazdem, prowadziłam szkolenia zamknięte, na temat odpowiedzialności personelu medycznego, dokumentacji medycznej.

Teraz przygotowuję  nowe szkolenia otwarte na temat kontraktowania świadczeń, bo jednak co nieco zmieniło się w procedurach i przepisach i niebawem informacje o tych szkoleniach pojawią się na blogu. Będzie też sporo wpisów o kontraktowaniu przez NFZ , zatem serdecznie Cię zapraszam.

*   *   *

Jeden z najpiękniejszych ogrodów nie tylko w Normandii, ale i we Francji – Le Bois des Moutiers w Varengeville-sur-Mer. Byłam w nim już dwukrotnie i ciągle inaczej mnie zachwyca i zaskakuje. Bardzo trudno było mi wybrać tylko jedno zdjęcie:).  Więcej o tym ogrodzie znajdziesz TUTAJ

IMGP2556

 

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Wojciech Rudzki | spółka cywilna 21 czerwca, 2015 o 13:45

No ładnie. Wakacje formalnie jeszcze nie rozpoczęte, a niektórym tak się powodzi. Zazdroszczę! 🙂

Odpowiedz

Gabriela Jędrys 21 czerwca, 2015 o 17:33

Zdecydowanie wolę wakacje przed wakacjami, albo po wakacjach i generalnie bardzo polecam:).

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@umowynfz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: