Dlaczego lubię prowadzić szkolenia ?

Gabriela Jędrys        16 lutego 2016        Komentarze (0)

Lubię prowadzić swoje szkolenia. Dużo rozmawiamy w trakcie, w przerwach i po szkoleniach, atmosfera jest luźna, popijamy kawę, herbatę, przegryzamy tym co nam organizatorzy przygotowali.

Uczestnicy zadają pytania, ja odpowiadam i staram się znaleźć rozwiązanie problemu. A każdy taki problem, to dla mnie ciekawy temat, każda opisana sytuacja staje się motywacją do szperania w głowie i przepisach.

Moim zadaniem jest przekazanie Ci wiedzy , ale tak się składa, że i ja czerpię pełnymi garściami od Was – uczestników.

Opisy konkretnych sytuacji, opisy zachowań świadczeniodawców czy pracowników NFZ, często nietuzinkowe, nie tylko są ciekawe, ale też pokazują jak wielkie są różnice w postępowaniu Funduszu. Bo NFZ to niby jedna firma, ale wielość oddziałów wojewódzkich, sprawia że każdy ma swój, niepowtarzalny koloryt i obyczaje.

Na razie na jakiś czas z kontaktowaniem mamy spokój, można się skupić na tym jak wykonywać umowę z NFZ, żeby się jak najmniej narazić.

Dlatego zapraszam Cię na nowy cykl szkoleń na temat realizacji umowy z Funduszem. Wszelkie informacje  znajdziesz tam gdzie zwykle, klikając  w zakładkę SZKOLENIA.

* * *

Zimy niemal nie było, dlatego przebiśniegi nie musiały przebijać się przez śnieg, zakwitły już 2 lutego. Świecą bielą z daleka w ogrodzie.

IMGP5478


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/umowynfz.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Jędrys z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@umowynfz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: