Usługi

 

Proponuję Ci rodzaj swoistego „ubezpieczenia” na wypadek kłopotów lub pilnej konieczności szybkiego wyjaśnienia pojawiających się problemów, zaniechanie rozwiązania których może drogo kosztować.

Być może sprzedajesz w ramach swojej działalności tzw. abonamenty medyczne, a jeśli nie, to na pewno o nich słyszałeś. Ja oferuję Ci abonament na usługi prawnicze.

Działa podobnie – po wpłaceniu określonej niewielkiej kwoty miesięcznie, masz pewność że zawsze będę mieć dla Ciebie i Twojego problemu czas. Uzyskasz poradę prawną, sporządzę dla Ciebie niezbędne pismo. Znam się na prawie cywilnym, prawie medycznym, prawie pracy, wiem jak dochodzić roszczeń od NFZ i jak sobie radzić w rozliczeniach z tym płatnikiem.

Oferuję trzy podstawowe pakiety usług oraz usługi jednorazowe, świadczone na indywidualne zlecenie.

Pakiet podstawowy

90.00 zł netto (110,70 zł brutto) miesięcznie

Pakiet zaawansowany

200.00 zł netto (246.00 zł brutto) miesięcznie

Pakiet kompleksowy

350.00 zł netto (430.50 zł brutto) miesięcznie

Dostęp do wydawanych e-booków (nieodpłatnie) tak tak tak
Pytanie do prawnika lub specjalisty Ilość pytań na miesiąc: 1

każde kolejne – 80.00 zł netto.

Ilość pytań na miesiąc: 2

każde kolejne – 60.00 zł netto.

Ilość pytań na miesiąc: 3

każde kolejne – 40.00 zł netto.

Konsultacje telefoniczne lub przez Skype 1 raz na miesiąc do 30 minut, każde kolejne rozpoczęte pół godziny – 60 zł netto 2 razy na miesiąc do 30 minut, każde kolejne rozpoczęte pół godziny – 60 zł netto 3 razy na miesiąc do 30 minut, każde kolejne rozpoczęte pół godziny – 40 zł netto
Doradztwo prawne w razie kontroli nie nie 1 raz na 12 miesięcy
 • Usługa doradztwa prawnego w razie kontroli świadczona jest zgodnie z pkt 14 Regulaminu w Pakiecie Kompleksowym, wyłącznie dla Użytkowników, którzy zawarli umowę na czas nieokreślony.
 • Pod pojęciem „pytania” rozumiemy jedno sformułowane przez Ciebie precyzyjnie zagadnienie, względnie analizę maksymalnie dwustronicowego pisma.

Usługi jednorazowe:

 1. Doradztwo prawne w razie kontroli realizowanej przez NFZ lub podmioty uprawnione do przeprowadzania kontroli podmiotów prowadzących działalność leczniczą, sporządzanie koniecznych zażaleń i wniosków, reprezentowanie świadczeniodawcy przed NFZ, realizowana poza Pakietami dostępnymi dla użytkownika – wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.
 2. Pomoc w sporządzeniu oferty w procedurze kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz konsultacje w związku z przygotowywaniem oferty przez podmioty prowadzące działalność leczniczą – wynagrodzenie wynosi maksymalnie do 500 zł netto za pomoc w przygotowaniu oferty z jednego zakresu świadczeń.
 3. Sporządzanie protestów, odwołania od decyzji, wniosków oraz skarg do sądu administracyjnego i reprezentowanie świadczeniodawcy w toku procedury kontraktowania – wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.
 4. Doradztwo w zakresie zakładania podmiotów prowadzących działalność leczniczą, nabywania i zbywania przedsiębiorstwa podmiotu leczniczego , realizowana jest zawsze poza Pakietami dostępnymi dla użytkownika – wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.
 5. Sporządzenie opinii prawnej lub umowy, analiza umowy nadesłanej przez klienta– wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.
 6. Prowadzenie spraw sądowych, reprezentacja przed sądami i innymi organami – wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.
 7. Doradztwo z zakresu prawa pracy – wynagrodzenie ustalane jest w drodze umowy stron.

Szczegółowe zasady świadczenia usług znajdziesz w regulaminie.
Jeżeli chcesz zamówić usługi prawnicze w abonamencie – kliknij tutaj.
 
 

  Wyślij zapytanie

  Pola oznaczone * są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Telefon *

  Treść wiadomości *

  Zapoznałem się z Regulaminem i w pełni go akceptuję.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r., nr 142, poz. 1593 z późn. zm.) *