Szkolenia na temat kontroli NFZ w praktyce

Gabriela Jędrys        12 października 2015        Komentarze (0)

Ponieważ kontraktowania NFZ  w tym roku nie będzie, (a jeśli nawet, to w nielicznych przypadkach, w niektórych oddziałach wojewódzkich Funduszu i na „starych” zasadach), bo zdecydowana większość umów została zawarta do 30 czerwca 2016 r. i należy się spodziewać, że nowe postępowania będą się  rozstrzygać na zmienionych zasadach w przyszłym roku, możesz zająć się bieżącą realizacją umowy

O to, żeby umowa była realizowana należycie, dba NFZ i to jak dba!   Często nie kończy się na jednej kontroli, bo po jej zakończeniu, wszczynana jest nowa,  w kolejnym zakresie świadczeń. Sypią się kary umowne, wysokość których przewyższa wartość zakwestionowanych świadczeń.

Czy do kontroli NFZ można  się przygotować , jak się zachowywać w trakcie, czy i jak się odwoływać ?

Na te i całą masę innych pytań, odpowiem Ci na prowadzonych przeze mnie, nowych szkoleniach. Nie będziemy mówić tylko o przepisach, będzie dużo o praktyce, jak zwykle na moich szkoleniach.

Wszystkie informacje , dotyczące terminów i miejsc, znajdziesz TUTAJ, w zakładce SZKOLENIA na moim blogu i klikając w odnośnik, będziesz mógł się od razu zapisać.

Jeszcze w październiku zapraszam na szkolenie do Poznania,  w drugiej połowie listopada do Warszawy, Katowic, Wrocławia, a w grudniu do Szczecina i Olsztyna. Obiecuję sześć interesujących godzin.

Ponieważ pytacie mnie, czy będą jeszcze szkolenia z kontraktowania świadczeń przez NFZ, myślę że odbędą się na pewno w przyszłym roku, kiedy już wszystkie zasady będą znane, bo obecnie ciągle jeszcze poruszamy się w pewnych kwestiach w sferze projektów, np. co do kryteriów oceny ofert, czyli właściwie tego co najważniejsze, tak do końca nie wiemy.

Jeżeli jednak zechcesz, mogę poprowadzić szkolenie zamknięte – tylko dla Ciebie, proszę o kontakt w tej sprawie.

*  *  *

Z latem zawsze jest tak samo – mija za szybko. Dzisiaj mam za oknem 15 cm śniegu i ciągle sypie. A jeszcze wczoraj robiłam zdjęcia na moich rabatach jesiennym astrom. Ciekawe, co z nich zostanie, jak śnieg stopnieje?

IMGP5272

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: